Digitaal marketingbureau Fingerspitz, onderdeel van Handpicked, neemt vier hoofdprijzen mee naar huis uit Engeland waar het deelnam aan de European Paid Media Awards.
Voor klanten Ledkoning wonnen ze de ‘Paid Media Campaign of the Year’. Dat is een van de prominente rubrieken.
Daarnaast wonnen de Brabanders in de deelcategorieën Finance, Best use of automation en Best use of AI.
Er werden prijzen verdeeld in 28 groepen. Zo’n grote hoeveelheid is typisch wanneer het om een specialistisch vakgebied gaat. Er is geen publieke informatie over het totale aantal inzendingen per categorie, de verhouding tussen inzendingen en winnaars of gedetailleerde juryscores.
Naast Fingerspitz worden er geen andere Nederlandse bureaus als winnaar genoemd. De overige zilveren winnaars zijn onder meer CUBE GROUP, Precis, Genie Goals en Squared.io. Die zijn respectievelijk Pools, Scandinavisch en Brits.
emerce
14-08-2026 06:13