Buurthuizen verdienen duidelijke regie van gemeenten 8 uur Buurthuizen spelen een belangrijke rol in wijken, dorpen en buurten, als plekken waar inwoners samenkomen en waar waardevolle initiatieven ontstaan. Toch wordt het belang van buurthuizen volgens Yorick van den Berg en Julian Edens van B&A nog onvoldoende onderkend in gemeentelijk beleid.
consultancy.nl business AssetCare versterkt Business Consulting-team met Rien Schep 8 uur Na vijf jaar bij KPMG heeft Rien Schep de overstap gemaakt naar AssetCare, waar hij onderdeel is geworden van het Business Consulting-team. Rien Schep was bij KPMG actief binnen de service line Digital Strategy, waar hij zich richtte op het snijvlak van IT-strategie, digitale transformatie en organisatieverandering.
consultancy.nl business De 3V-Strategie: Een pragmatische aanpak voor AI-succes 2 dagen In het huidige AI-tijdperk vliegen de investeringen je om de oren, maar tegelijkertijd worstelen veel organisaties met het daadwerkelijk verankeren van AI in hun kernprocessen en manieren van werken. Dat was voor RedPack Innovators aanleiding om de ‘3V-Strategie’ te ontwikkelen: een agile aanpak die AI wél integreert in het DNA van de organisatie.
consultancy.nl business De 3-V-Strategie: Een pragmatische aanpak voor AI-succes 2 dagen In het huidige AI-tijdperk vliegen de investeringen je om de oren, maar tegelijkertijd worstelen veel organisaties met het daadwerkelijk verankeren van AI in hun kernprocessen en manieren van werken. Dat was voor RedPack Innovators aanleiding om een aanpak die AI via een agile werkwijze wél integreert in het DNA van de organisatie, genaamd de ‘3-V-Strategie’ te ontwikkelen.
consultancy.nl business Kleine groep bedrijven vangt driekwart van alle AI-opbrengsten 2 dagen Slechts 20% van de bedrijven is verantwoordelijk voor 74% van de economische waarde die AI genereert. Dat blijkt uit onderzoek van PwC onder ruim 1.200 senior executives wereldwijd. De kloof tussen koplopers en achterblijvers groeit – en het verschil zit niet in hoeveel AI-tools bedrijven inzetten, maar in waarvóór ze dat doen.
consultancy.nl business Negen praktijklessen in projectmanagement 2 dagen Projectmanagement is een complex domein, maar tegelijkertijd is bewezen dat het volgen van best practices de kans op succes aanzienlijk vergroot. Experts van Vellekoop & Meesters delen negen van deze best practices, gebaseerd op hun praktijkervaring.
consultancy.nl business Drie jonge professionals over groeien in finance bij Agium 3 dagen Hoe is het om als young professional je carrière te starten in de consultancy? Sam van Langen, Juna Kool en Sanne de Wilde kwamen ieder via een eigen route naar detacherings- en consultancybureau Agium, maar ervaren nu alle drie een omgeving waarin leren en werken hand in hand gaan en waarin ze vanaf dag één meedraaien in de praktijk.
consultancy.nl business Boer & Croon ondersteunt Afvalstoffendienst Den Bosch 4 dagen De Afvalstoffendienst van de gemeente ‘s-Hertogenbosch verkeerde in zwaar weer. Onder verscherpt toezicht van de Arbeidsinspectie en de Omgevingsdienst, met oplopend ziekteverzuim en tanend vertrouwen intern en bestuurlijk, werd Boer & Croon ingeschakeld om de organisatie te stabiliseren en toekomstbestendig te maken.
consultancy.nl business Fellowmind verdiept cyberexpertise via samenwerking met Responders.NOW 1 week Microsoft-partner Fellowmind heeft een strategische samenwerking gesloten met Responders.NOW, een bedrijf dat gespecialiseerd is in de afhandeling van cyberincidenten. Het partnerschap versterkt de cybersecuritydienstverlening van Fellowmind, dat zich binnen het domein bezighoudt met advies over cyberstrategie, het bouwen van een meer cyberrobuuste IT-omgeving en het 24/7 monitoren van de IT-...
consultancy.nl business Erna Hollander toegetreden tot de directie van P2 1 week P2 heeft Erna Hollander benoemd tot directeur. Samen met Mike de Scheemaker zal ze leiding geven aan het bureau en de 75 teamleden. Het in Utrecht gevestigde P2 is een adviesbureau gespecialiseerd in de realisatie van zware programma’s en projecten en de begeleiding van complexe processen op het snijvlak van samenwerkingsverbanden of innovatie.
consultancy.nl business Eraneos versterkt partnerteam met Selwyn Halbertsma 1 week Eraneos heeft Selwyn Halbertsma aan boord gehaald als partner binnen de sectorpraktijk Financial Services. Selwyn Halbertsma studeerde Technische Bestuurskunde aan de Technische Universiteit Delft en heeft ruim twintig jaar ervaring als consultant in de financiële sector, waarvan negentien jaar bij Synechron en voorganger Double Effect.
consultancy.nl business