De jury van de Friends of Search Awards heeft de genomineerden bekendgemaakt. In de categorie Best PPC dingen KLM Royal Dutch Airlines, LedLoket en Soccerfanshop International mee naar de winst.
In de categorie Best SEO zijn Vluchtelingenwerk Nederland, Swoop Funding en STOX Energy Socks genomineerd. De awarduitreiking vindt plaats tijdens Friends of Search 2025 op 13 maart in de Kromhouthal in Amsterdam.
De jury heeft de inzendingen beoordeeld op strategisch inzicht, innovatie, effectiviteit, tastbare resultaten, helderheid en privacyvriendelijk en verantwoord datagebruik.
Naast Barry Adams en Frederick Vallaeys bestaat de jury uit een internationaal team van onafhankelijke searchexperts: Jyll Saskin Gales (Google Ads coach), Lottie Namakando (Human Behaviour), Tetsuo Konno (Google), Jes Scholz (Jes Scholz Consulting), Arnout Hellemans (OnlineMarkethink) en Linda Hogenes (Coolblue).
Over de Friends of Search Awards
De Friends of Search Awards zijn een initiatief van de brancheverenigingen DDMA en VIA Nederland. De winnaars presenteren hun case op het podium van Friends of Search op 13 maart in de Kromhouthal in Amsterdam, naast een volledig programma met sprekers zoals Rand Fishkin, Andrew Lolk en Lily Ray.
emerce
27-02-2025 09:45